Процес вступу на навчання до Польщі

Процес вступу до університету Польщі завжди є важливим і для самого майбутнього студента, і для його родини. Багато хто не перестає задавати питання щодо того, хто ж все-таки має право на навчання в Польщі? Проект «Moja Edukacja» з радістю оголошує: вступити можуть всі. Природно, найбільш зацікавленими абітурієнтами є учні, які тільки що закінчили українську школу. Але це ще не все, адже вчитися в університетах Польщі також мають право бакалаври, магістри та спеціалісти, які закінчили ВУЗ України. Для багатьох надається відмінна можливість доповнити свій рівень бакалавра в одному з польських ВНЗ та отримати магістратуру в Польщі. Навіть випускники українських інститутів мають можливість отримати другу вищу освіту в Польщі – http://mojaedukacja.com/vyja-osvita-polshi.

Навчання в Польше

Навчання в Польше

Проект передбачає можливість коротких поїздок до Польщі з метою ознайомлення абітурієнтів з нюансами навчання. Студенти зможуть побувати в навчальних корпусах, поспілкуватися з викладацьким складом ВНЗ і провести ніч в гуртожитку. За цей час можна остаточно вирішити для себе в який ВУЗ поступати. Зверніть увагу, що далеко не кожен український університет може надати можливість потрапити в отмосферу закладу до офіційного вступу в нього.

Як говорилося раніше, знання польської мови є дуже важливим фактором для навчання в Польщі для українців (mojaedukacja.com). Дуже добре, якщо абітурієнт вже має навички польської мови. Якщо ж таких знань немає, то необхідно їх отримати якомога швидше.

Вивчити польську можна і в Україні. Як і будь-яку іншу іноземну мову, її викладають в мовних школах на спеціальних курсах. Для студентів, які заздалегідь поставили собі за мету вчитися в Польщі, передбачені повноцінні заняття в стаціонарних або віддалених курсах. Для тих, хто вирішив здобути освіту в Польщі спонтанно, відмінно підійдуть інтенсивні літні або зимові курси. Таке навчання займе не більше двох тижнів.
Найефективнішим способом вивчити мову визнано навчання безпосередньо в Польщі. Спілкуючись з місцевим населенням, можна дуже швидко освоїти мову. Крім цього, людям, які в подальшому планують навчатися і жити в Польщі, нові знайомства не завадять. Навчання проходить не тільки грамотно, але й весело. Польські викладачі проводять свої уроки неординарним способом, водять групу на екскурсії і в громадські місця. По завершенню навчання учні проходять тестування та отримують міжнародний сертифікат.

Проект «Moja Edukacja» допомагає абітурієнтам в процесі вступу до вищого навчального закладу Польщі. Доказом цього є численні відгуки студентів та їх батьків.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.