Поздравления Сергею Бубке от Григория Суркиса

Сeргeй БУБКA

Члeну Викoнaвчoгo кoмітeту МOК, пeршoму віцe-прeзидeнту IAAF, прeзидeнту НOК Укрaїни п. Сергієві БУБЦІ

Шановний Сергію Назаровичу!

Вітаючи Вас із Днем народження, дозвольте мені висловити найщиріші святкові побажання людині, яка без перебільшення є гордістю української нації, взірцем працелюбства, честі та дипломатичності.

Своїми неперевершеними результатами на легкоатлетичних аренах Ви не лише неодноразово дивували людство, але й спонукали усіх нас – палких уболівальників Сергія Бубки – піднімати особисту планку звершень. Упевнений, Ваш приклад надихав кожного, хто прагнув здійснити власну мрію, незважаючи на будь-які складності та перешкоди.

Ще більшої поваги заслуговує той факт, що навіть після закінчення активної кар’єри атлета – видатної, фантастичної, рекордної – Ви не дозволили собі зупинитися на досягнутому!

Ваше ім’я, як і раніше, кличе за собою. На посадах голови НОК України, члена Виконкому Міжнародного олімпійського комітету, віце-президента Міжнародної легкоатлетичної асоціації Ви продовжуєте утверджувати найвищі спортивні Ідеали та принципи Чесної Гри.

Свій родовий прапор Ви тримаєте міцно й упевнено, власним прикладом демонструючи життєлюбство, цілеспрямованість і готовність в будь-який момент підставити плече, використовуєте у своїй діяльності увесь свій досвід, усі навики управлінця-лідера. Їхнє підґрунтя – пристрасна любов до спорту і людська гідність.

Здоров’я Вам і щастя, Сергію Назаровичу! Мирного неба над головою, злагоди в родині, гармонії у душі. Нехай Вас оточують Любов, вірні друзі і заслужена шана.

З повагою,

Григорій СУРКІС

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.