Навчання в Польщі: доступна і якісна освіта за кордоном

Відомо, що для отримання хорошої роботи треба відмінну освіту. Тепер українські абітурієнти можуть отримати диплом будь-якої спеціальності поступивши на навчання в Польщі!

Замислюєтеся про здобуття вищої освіти? Обов’язково розглянете варіант навчання в Польщі. Університети, коледжі, вищі професійні школи цієї країни готові дати Вам надійні знання і солідний диплом, який визнають по усій Європі, а також в США і СНД. До того ж, окрім основної спеціальності, у будь-якому ВНЗ Польщі Ви отримаєте такі знання англійського, які дасть не кожна школа англійської мови. Але це лише додатковий бонус. Навчання в Польщі для українців дає і інші переваги.

ПРОСТА ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ

Якщо в інших європейських ВНЗ від Вас зажадають спочатку відучитися рік-два в українському університеті, то в польські навчальні заклади можна поступати відразу після 11 класу школи. Середня оцінка атестата ролі не грає. Якого-небудь документу про закінчення польських мовних курсів або школи англійської мови також не потрібно. Головне – добре здати вступні тести. Вони безкоштовні і проводяться безпосередньо у ВНЗ.

ДОСТУПНА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Навчання в Англії, Франції або Німеччині Вам не по кишені? Польські університети доступніші – в державних ВУЗах рік навчання коштує 2-3 тис. євро, в приватних – 1,5-2 тис. Це порівнянно з вартістю освіти в Україні. Крім того, тут можна вчитися абсолютно безкоштовно, якщо обзавестися картою поляка. Її отримують ті, хто має польські корені і може документально довести їх наявність, а також люди, які активно розвивають польську культуру і володіють мовою.

ЗРУЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ

Учбові програми університетів оптимізовані. Так, диплом бакалавра в деяких університетах можна отримати всього за 3 роки. А докторантуру закінчують максимум за 2 роки. Другий важливий плюс – можливість вибирати мову навчання – англійська і або польська. Їх, звичайно, доведеться гарненько підучити перед вступом.

ВІДКРИТІ ДВЕРІ В ЄВРОПУ

Польські університети випускають дипломи європейського зразка, які надають право на роботу і продовження навчання у будь-якій країні Європи. У деяких університетах можна отримати відразу два дипломи.

Під час навчання Ви також отримуєте величезну свободу. Польща входить в Шенгенську зону, і її студенти можуть вільно подорожувати по Європі. При цьому проживання в країні недороге (ціни порівнянні з українськими), а навчання у ВУЗі надає право на легальну роботу.

Детальніше про навчання та ВНЗ в Польщі на сайті: http://mojaedukacja.com/

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.