Кредит без початкового внеску — відео, відгуки, поради

Такий позику, коли отримуєте бажаний продукт або грошові кошти відразу, не вкладаючи власних грошей. До цим видом позики відносяться кредитні карти, споживчі кредити, покупка побутової техніки в магазинах з розстрочкою. Звичайно якщо мова йде про покупку автомобіля або квартири, то швидше за все запропонують умови, в яких присутній початковий внесок, найчастіше в розмірі 30% від суми покупки.

Рекомендуємо:

Відео: Позики онлайн без перевірок. Позики онлайн без відмови на карту, qiwi, yandex.

Джерело: Позики онлайн без перевірок. Позики онлайн без відмови на карту, qiwi, yandex. — YouTube

Відгуки:

Кредит без довідки.   Потрібно заповнити тільки анкету, це займає менше двох хвилин. Ніяких довідок про доходи надавати не потрібно. Дуже швидкий час розгляду заявки. Рекомендую залишати заявку на кредит без довідки на сервісі:   Моя Готівочка (moyagotivochka.com.ua).

Що б отримати більше позичальників, прискорити процес повернення грошей, банки ввели в свої програми такі позики, при яких ваші особисті кошти не вносяться відразу. Що зручно для споживачів.

Існують недоліки такого виду кредитування

Не всі банки готові надавати позики даного виду. Для більшості ваш перший внесок є підкріпленням ваших серйозних намірів до виконання своїх зобов'язань за договором.

Ці кредитні продукти, як правило, видаються із завищеною процентною ставкою, щоб покрити ризики банку, у них високі штрафи за прострочення платежів. Так що за підсумком, ця позика вам обійдеться набагато дорожче ніж звичайний з початковим внеском.

Так само банки висувають додаткові вимоги до позичальника: стаж від 6 місяців, висока прибутковість, закордонний паспорт, права і т. Д. В залежності від банку.

Виходячи з цього, дані кредити краще брати на покупку квартири або автомобіля, при крайньому випадку, інакше у вас може вийти великий борг перед банком, ви переплатите за покупку.

Якщо вирішили взяти такий кредит, уважно читайте всі умови підписується договору, дивіться процентну ставку, рівень штрафу за прострочення платежів.

У висновку варто сказати що кредити без початкового внеску не популярні серед авто кредитів та іпотечного кредитування, вони не зможуть забезпечити вашу платоспроможність, і банки будуть підвищувати відсотки за кредит, переплатите в рази більше. Але якщо у вас немає іншого варіанту, тоді можна розглянути такий вихід із ситуації.

У будь-якому випадку перед підписанням договору все докладно зважте і обдумайте, і тільки потім підписуйте документи.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.