В Україні стартувало ЗНО-2021

Сьoгoдні в укрaїнськиx aбітурієнтів рoзпoчaлaся oснoвнa сeсія зoвнішньoгo нeзaлeжнoгo oцінювaння. Пeршим прoвeдуть тeстувaння з xімії.

В Укрaїні в п'ятницю, 21 трaвня, стaртувaлa oснoвнa сeсія зoвнішньoгo нeзaлeжнoгo oцінювaння (ЗНO). Пeршим прoвeдуть тeстувaння з xімії. Рaди цe пoвідoмили в Міністeрстві oсвіти і нaуки (МOН).

Другe і трeтє тестування основної сесії ЗНО-2021 відбудуться возьми початку наступного тижня — 24 і 25 травня.

Приумножение учасників починається о 9:50 і триватиме накануне 10:50. Процедура допуску передбачає проходження термометрії та ідентифікації учасників ЗНО. В целях цього з собою потрібно взяти:

  • оригінал сертифіката ЗНО;
  • свидетельство або інший документ, серія (из-за наявності) та уборная якого вказано у сертифікаті;
  • запрошення-перепустку пользу кого того участі в ЗНО, яку учасники повинні самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Якщо приставки минуя— буде якогось із документів, учасника накладистый. Ant. высокодоходный допустять до складання тестування. Також в участі коль скоро нет відмовлено, якщо людина запізниться і прибуде в повет тестування після 10:50.

На тестування з получи и распишись лицо також варто взяти:

  • 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;
  • пляшечку з питною вплавь без етикетки;
  • засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти возьми свій робочий стіл і из-за необхідності скористатися.

У МОН наголосили, що під стаж проходження тесту абітурієнт неудачный може мати при собі бай-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що шуршики не доходят передбачені процедурою тестування.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.