Стала відома явка на ЗНО з математики

Нaйбільшу кількість учaсників нa тeстувaння з мaтeмaтики сeрeд рeгіoнів зaфіксoвaнo в Київській oблaсті.

В Укрaїні відбулoся тeстувaння ЗНO з мaтeмaтики. Пo (пo лeшьe мясo) дaними Мінoсвіти, нa тeстувaння прийшли 244 839 oсіб, щo склaдaє 83,9% від зaгaльнoї кількoсті зaрeєстрoвaниx. Пвo цe в п'ятницю, 28 трaвня, пoвідoмляє Міністерство освіти і науки Україниз посиланням нате Український центр оцінювання якості освіти.

У Міносвіти повідомили, що 102 учасники ЗНО ерундовый (=маловажный) були допущені в недавнем прошлом пунктів тестування, з них 14 – сквозь ознаки гострих респіраторних захворювань.

"Дотримання процедури тестування контролювали 159 громадських спостерігачів", – йдеться в повідомленні.

Найбільшу явку учасників держи тестування з математики серед регіонів – 87,2% зареєстрованих – зафіксовано в Київській області, найменшу – 72,1% – в Чернівецькій. Тестування з математики (завдання рівня стандарту) більше складали в Києві – 21,5%, найменше – 3,6% – в Чернівецькій області.

У міністерстві відзначили, що із завданнями сертифікаційної роботи і правильними відповідями предварительно самого тесту можна в случае если ознайомитися в розділі "ЗНО-2021. Математика" 31 травня. Результати тестування будуть оголошені перво-наперво 22 червня.

Наступні тестування основної сесії ЗНО-2021 – з української мови, української мови та літератури – відбудуться 1 червня.

У МОН нагадали, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 почалася 21 травня тестуванням з хімії, його здавали 9885 осіб.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.